Nowości czytelnicze dla najmłodszych!

Do filii bibliotecznej w Szczytach trafiły nowe książki. Podczas tego zakupu skupiliśmy się przede wszystkim na naszych najmłodszych, ale zawsze bardzo aktywnych czytelnikach. Na półce z nowościami pojawią się piękne kolorowe książki, a wśród nich wiele pozycji z bohaterami znanych i popularnych bajek jak np. „Świnka Peppa”, „Masza i Niedźwiedź”, „Epoka lodowcowa”, „Stacyjkowo”, „Alvinnn i wiewiórki”, „Małe królestwo Bena i Holly”. Oprócz postaci bajkowych polecamy także inne ciekawe tytuły m.in.: „Bojaczek czyli wyprawa po odwagę”, „O zebrze, która chciała być w kwiatki”, „Historia pewnego jajka”, „O Zuzi, która nie wierzyła w dobre wróżki”, „O żyrafach, które chciały zobaczyć śnieg”, „Bajki na dobranoc” i wiele, wiele innych ciekawych pozycji.

Wszystkich maluchów oraz rodziców ze swoimi pociechami zapraszamy do filii bibliotecznej w Szczytach!