Relacja z tygodnia bibliotek 2017!

Filia biblioteczna wspólnie z biblioteką szkolną w Suchej zorganizowała ciekawe atrakcje z okazji tygodnia bibliotek 2017. Zajęcia o różnorakiej tematyce odbywały się przez cały tydzień trwania ogólnopolskiej akcji. W tym czasie naszą bibliotekę odwiedziło mnóstwo dzieci, które chętnie uczestniczyły w zajęciach. Zaproponowaliśmy m.in. głośne czytanie książki J. Bednarek pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”, liczne gry, zabawy, a wśród nich szczególnie lubiane przez dzieci kalambury, oglądanie ciekawych stron internetowych, naukę efektywnego wyszukiwania informacji w Internecie oraz tradycyjnie w książkach popularnonaukowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także prace plastyczne – zakładka do książki oraz plakat promujący naszą bibliotekę.

Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w naszych zajęciach!