"Kolory Pani Wiosny" - zajęcia.

„Kolorujemy Panią Wiosnę” – pod takim hasłem odbyły się dzisiaj zajęcia w naszej bibliotece.  Dzieci dostały kolorowankę z wieloma szczegółami oraz małymi elementami i miały ją pokolorować według własnego gustu. To w jakich barwach widzą w swojej wyobraźni nadchodzącą wiosnę mogły przedstawić na papierze. Za oknem powoli wypatrujemy zachodzące zmiany związane z nadejściem długo wyczekiwanej i przez wszystkich uwielbianej pory roku. Również w naszej bibliotece pojawiła się wystawka o wiośnie, a przez otwarte okno wpada coraz cieplejsze powietrze. Zapraszamy do filii bibliotecznej w Suchej na ciekawe wiosenne zajęcia!