X Czytanie pod chmurką 2017

Mimo dość niesprzyjających warunków atmosferycznych w budynku Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach już po raz dziesiąty odbywa się akcja „Czytanie pod chmurką”, która trwać będzie do końca tygodnia. W pierwszych dwóch dniach gościliśmy uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w B-gach oraz przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 2 oraz Niepublicznego Przedszkola „Promyczek”.
Dzieciom wybrane fragmenty czytali Piotr Kacprzak sekretarz Starostwa Powiatowego w Białobrzegach oraz ks. Grzegorz Opiela wikariusz z naszej parafii. Każde spotkanie otwierał dyrektor MGOK Zygmunt Andrzej Łukomski
Zachęcamy do obejrzenia galerii z tych spotkań.

Grzegorz Kacprzak