Otwarcie wystawy „Migawka życia”

W piątek 5 maja w Białobrzeskiej Galerii Sztuki mieszczącej się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach odbył się wernisaż wystawy fotografii białobrzeżanina Włodzimierza Krupczaka pt. „Migawka życia”. Wystawa  otworzyła cykl imprez, które wchodzą w bogaty program  „Majowych Dni Białobrzegów 2017”. Wśród przybyłych gości byli m.in. burmistrz Adam Bolek, członkowie BTK, rodzina nieżyjącego już artysty oraz znajomi autora zdjęć. Na początku głos zabrali Zygmunt Andrzej Łukomski – dyrektor MGOK oraz Sławomir Ziemnicki – pomysłodawca i współorganizator  wystawy.

Na ponad 160 zdjęciach formatu A4 zaprezentowano fotografie Włodzimierza Krupczaka, na których autor utrwalił mieszkańców Białobrzegów, którym w tle towarzyszy nieodłączny wizerunek miasta. Wystawę można oglądać do 2 czerwca. Zachęcamy do odwiedzin naszej galerii w MGOK  i zobaczenia tej jedynej w swoim rodzaju ekspozycji fotografii.

Grzegorz Kacprzak