Wakacje w Bibliotece

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Białobrzegi zaprasza na Wakacje 2012

„Z książką w plecaku”

Biblioteka Publiczna zaprasza na coroczną akcję „Lato w bibliotece”, podczas której w Oddziale dla Dzieci oraz w  filiach w Suchej i Szczytach, organizowane są różne formy pracy: mini konkursy, wycieczki, układanie puzzli, scrabble, kalambury głośne czytanie bajek, czy też maratony filmowe a także realizacja projektu. Akcja ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem, w szczególności wśród dzieci spędzających wakacje w domu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z planem zajęć podczas tegorocznej akcji lato!
Oferta wakacyjna przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych literaturą i nie tylko!!!

altaltalt